Phone
+420 498 500 604
Email

Vyzkoušeli nás a nenechali si to pro sebe

Přečtěte si reálné ohlasy zákazníků na naše produkty a služby. Více než 2 000 dalších referencí naleznete na webu nákupního rádce a srovnávače zboží Heureka.cz.


Gabriel S.
 
E-shop firmy HÖGNER s.r.o. je velice povedený a vše probíhalo přímo ukázkově. Objednané zboží dorazilo v průběhu tří pracovních dnů. Obchod rozhodně doporučuji.
Vladlas
 
Kvalitný tovar. Rýchle a spoľahlivé dodanie kvalitných výrobkov. Doporučujem všetkým ktorý majú záujem o tento sortiment výrobkov.
Karel
 
Pohodlný nákup z domova. Nenašel jsem obchod, kde bych tento výrobek pořídil levněji. Nákup jsem uskutečnil po prezentaci zboží v TV pořadu. Nákup proběhl naprosto v pořádku. Nemám žádné připomínky.
Jaroslav
 
Už jsem v tomto obchodě nakupoval asi před pěti roky. Byl jsem spokojen, tak jsem zůstal věrný a nakoupil znovu u nich a jsem znovu spokojen.
Triss
 
Oceňuji poštovné zdarma, navíc jsem dostala objednávce dáreček. Nikdy jsem nevěřila tomu, že něco tak zázračného jako čistička vzduchu může fungovat. Ale funguje úžasně a byla jsem opravdu překvapená, kolik prachu se v ní usadilo po pěti dnech. Opravdu se dýchá lépe a mám z čističky radost.
Eva T.
 
Obchod doporučuji. Má přehlednou nabídku zboží. Rozhodně doporučuji i pro kvalitní servis v případné závadě. I tuto zkušenost mám.